Chcesz się zareklamować na naszej stronie? Zadzwoń!

Jacek Kardach
602 684 877

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

21 września 2019 r. odbył się już kolejny Ogólnopolski Turniej Koło SIATKA FESTIWAL” w kategorii dziewcząt, organizowany przez Klub Sportowy „SIATKARZ” Koło przy współpracy ze Starostwem Kolskim oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kole.

W kolejnym już FESTIWALU dziewczęta rywalizowały w dwóch kategoriach „dwójek” i „czwórek”, a udział wzięło ponad 30 zespołów z całej Polski (m.in. Aleksandrowa Kujawskiego, Środy Wielkopolskiej, Zgierza). Po kilkugodzinnej zaciętej rywalizacji na parkiecie zwycięzcą w kategorii „dwójek” został zespół Czwórki Aleksandrów Łódzki , natomiast w kategorii ”czwórek” ŁMLKS Łaskovia Łask. Oprócz pierwszej trójki, która została wyróżniona pamiątkowymi pucharami, medalami wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowy dyplom, a dodatkowymi statuetkami w obu kategoriach wybrane zostały również zawodniczki MVP i Najlepsza Zagrywająca turnieju.

Klasyfikacja końcowa w kategorii „dwójek”

MVP – Kornelia Glapa (TKS Siatkarz Jarocin )