Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

Chcesz się zareklamować na naszej stronie? Zadzwoń!

Jacek Kardach
602 684 877

Wersja do wydrukuWersja do wydruku
  W sobotę 22 listopada rozpoczęła się rywalizacja, w sezonie 2014/2015, w rozgrywkach mini siatkówki Rozbudowanego Systemu Rozgrywek organizowanego przez WZPS. Do tych zawodów zgłoszono w sumie 132 zespoły dziewcząt, w trzech kategoriach: „Dwójki”, „Trójki” i „Czwórki”, które podzielono na trzy grupy. W grupie I znalazło się: 16 dwójek, 18 trójek i 12 czwórek. W grupie II: 17 dwójek, 16 trójek i 8 czwórek. W grupie III: 18 dwójek, 17 trójek i 10 czwórek. W każdej grupie zostaną rozegrane trzy turnieje, po których zostaną wyłonione zespoły, które awansują do finału fazy rozbudowanej. Finał odbędzie się 11 stycznia w Jarocinie.
  Nasze zawodniczki trafiły do grupy III, a na pierwszy turniej pojechały do Rokietnicy. W sobotę od godz. 10.00 rozpoczęły walkę o punkty, które umożliwią im udział w finale.
Dwójki, których jest 18 drużyn, zostały podzielone na 6 grup. W drugiej rundzie zespoły z miejsc 1 utworzyły grupę o miejsca 1-6, zespoły z 2 miejsc utworzyły grupę walczącą o miejsca 7-12, a zespoły z 3 miejsc utworzyły grupę walczącą o miejsca 13-18. W grupach grano według systemu „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów, w secie do 11 pkt.
Trójki – 17 drużyn, w pierwszej rundzie zostały podzielone na grupy odpowiednio 4,4,4 i 5 zespołowe. Zespoły z pierwszych miejsc utworzyły grupę walczącą o miejsca 1-4, z drugich o miejsca 5-8, z trzecich o miejsca 9-12, z czwartych miejsc i zespół z piątego miejsca o miejsca 13-17. W grupach grano według systemu „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów, w secie do 11 pkt.
Czwórki – 10 drużyn, zostały podzielone na dwie 5 zespołowe grupy. W drugiej rundzie zespoły: 1A, 2A, 1B, 2B oraz najlepszy zespół z trzeciego miejsca utworzyły grupę walczącą o miejsca 1-5. Pozostałe ekipy zagrały o miejsca 6-10. Spotkania rozgrywane według systemu „każdy z każdym” - do dwóch wygranych setów w secie do 11 pkt.
  Jak się okazało nasze zawodniczki zagrały bardzo dobrze i we wszystkich kategoriach zajęliśmy 1 miejsca! W najmłodszej kategorii wiekowej dołożyliśmy jeszcze najniższy stopień podium. W „trójkach” i „czwórkach” nasz klub reprezentowało po jednym zespole.
Kolejne turnieje rozegramy 7 i 14 grudnia w Jarocinie. Już dziś serdecznie zapraszamy do kibicowania!!!

Subskrybuj kanał RSS serwisu