Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

Chcesz się zareklamować na naszej stronie? Zadzwoń!

Jacek Kardach
602 684 877

Wersja do wydrukuWersja do wydruku
   W sobotę o godz. 18.00 w SP nr 2 odbył się mecz 3 Ligi Kobiet, w którym zawodniczki TKS Siatkarz Jarocin podejmowały KTPS Konin i był to ostatni mecz w tej fazie, przed własną publicznością. Oczywiście nasze zawodniczki zagoszczą w Jarocinie w tym sezonie. Pytanie tylko o jakie miejsce będą walczyły…?
   Spotkanie jak zwykle rozpoczęło się od głośnego dopingu przybyłych kibiców, którzy są dodatkowym zawodnikiem naszego zespołu i licznie przychodzą na mecze Siatkarza, za co jesteśmy bardzo wdzięczni! Pierwszy set rozpoczęło kilka prostych błędów po naszej stornie i zespół z Konina wyszedł na prowadzenie najpierw 1:4, a po chwili 2:6. Jednak już po chwili odrobiliśmy straty i był remis po 6. Właśnie od tego momentu do samego końca seta, na tablicy wynik kręcił się koło remisu, a żadna z drużyn nie mogła osiągnąć wyraźnej przewagi. Pierwsza odsłona na szczęście padła naszym łupem (26:24) i objęliśmy prowadzenie w meczu. W secie drugim zaczęło się już lepiej dla naszej drużyny i szybko wyszliśmy na prowadzenie 4:1. Utrzymywaliśmy przewagę przez pewien czas, jednak przyjezdne w pewnym momencie odrobiły straty do jednego punktu (11:10). Niewielka nasza przewaga utrzymywała się przez dalszą część gry, aż do momentu, kiedy zdobyliśmy 6 punktów z rzędu i wyszliśmy na prowadzenie 24:16. Po chwili zakończyliśmy drugą partię (25:17) i w meczu było już 2:0. Krótka rozmowa przed rozpoczęciem trzeciej partii i prośbą o koncentrację i dobrą grę, aby móc dać pograć zmienniczkom. Zawodniczki Siatkarza wzięły sobie te słowa do serca i bardzo szybko odskoczyły rywalkom. Przy prowadzeniu 11:3 nastąpiły zmiany, a na parkiecie pojawiły się wszystkie rezerwowe, które bardzo dobrze zastąpiły swoje koleżanki i zakończyły spotkanie wynikiem 25:8!!!
   Do zakończenia tej rundy pozostały jeszcze dwa mecze (z Pleszewem i Tuliszkowem), które rozegramy na wyjeździe. Trzymajcie za nas kciuki.

Subskrybuj kanał RSS serwisu