Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

Chcesz się zareklamować na naszej stronie? Zadzwoń!

Jacek Kardach
602 684 877

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

Grupa A

1. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
9.01.2010
Polonia Jastrowie Tornado Kalisz
0:2
(17:25, 13:25)
9.01.2010
Polonia Jastrowie FKS Poznań
2:0
(25:18, 25:16)
9.01.2010
FKS Poznań Tornado Kalisz
0:2
(15:25, 16:25)


2. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
6.02.2010
Kaniasiatka Gostyń Tornado Kalisz
2:1
(15:25, 25:17, 15:12)
6.02.2010
Kaniasiatka Gostyń FKS Poznań
2:1
(21:25, 25:21, 15:12)
6.02.2010
FKS Poznań Tornado Kalisz
0:2
(23:25, 21:25)


3. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
13.02.2010
FKS Poznań Kaniasiatka Gostyń
0:2
(24:26, 11:25)
13.02.2010
FKS Poznań Polonia Jastrowie
2:1
(12:25, 25:14, 15:11)
13.02.2010
Polonia Jastrowie Kaniasiatka Gostyń
1:2
(16:25, 25:21, 13:15)


4. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
20.02.2010
Tornado Kalisz Kaniasiatka Gostyń
2:1
(25:18, 26:28, 15:8)
20.02.2010
Tornado Kalisz Polonia Jastrowie
2:0
(25:14, 25:22)
20.02.2010
Polonia Jastrowie Kaniasiatka Gostyń
2:1
(9:25, 25:13, 15:12)

 

TABELA
MIEJSCE ZESPÓŁ MECZE PUNKTY SETY
1 Tornado Kalisz 6 11 11:3
2 Kaniasiatka Gostyń 6 10 10:7
3 Polonia Jastrowie 6 8 6:9
4 FKS Poznań 6 7 3:11

 

 

Grupa B

1. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
12.12.2009
Piast Krotoszyn Rataje Poznań
2:1
(18:25, 25:19, 15:11)
12.12.2009
Piast Krotoszyn MKS MOS Turek
0:2
(18:25, 22:25)
12.12.2009
MKS MOS Turek Rataje Poznań
0:2
(17:25, 23:25)


2. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
9.01.2010
Rataje Poznań Piast Krotoszyn
1:2
(25:21, 24:26, 11:15)
9.01.2010
Rataje Poznań MKS MOS Turek
0:2
(23:25, 13:25)
9.01.2010
MKS MOS Turek Piast Krotoszyn
1:2
(24:26, 25:12, 13:15)


3. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
6.02.2010
MKS MOS Turek Rataje Poznań
2:1
(25:16, 21:25, 15:12)
6.02.2010
MKS MOS Turek Piast Krotoszyn
2:0
(25:14, 25:21)
6.02.2010
Piast Krotoszyn Rataje Poznań
2:1
(16:25, 25:16, 15:11)

 

TABELA
MIEJSCE ZESPÓŁ MECZE PUNKTY SETY
1 MKS MOS Turek 6 10 9:5
2 Piast Krotoszyn 6 10 8:8
3 Rataje Poznań 6 7 6:10

 

Do finału awansują po dwa najlepsze zespoły z grup półfinałowych plus zespół z 3 miejsca z grupy czterozespołowej.

 

Subskrybuj kanał RSS serwisu