Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

Chcesz się zareklamować na naszej stronie? Zadzwoń!

Jacek Kardach
602 684 877

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

Grupa I

1. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
7.11.2009
Czarni Ostrowite FKS Poznań
1:2
(22:25, 25:17, 11:15)
7.11.2009
Czarni Ostrowite Rataje Poznań
1:2
(20:25, 25:21, 14:16)
7.11.2009
Rataje Poznań FKS Poznań
0:2
(22:25, 16:25)


2. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
14.11.2009
Rataje Poznań Czarni Ostrowite
2:0
(25:12, 25:21)
14.11.2009
Rataje Poznań Tornado Kalisz
0:2
(9:25, 15:25)
14.11.2009
Tornado Kalisz Czarni Ostrowite
2:0
(25:8, 25:1)


3. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
21.11.2009
FKS Poznań Czarni Ostrowite
2:0
(28:26, 26:24)
21.11.2009
FKS Poznań Tornado Kalisz
0:2
(10:25, 23:25)
21.11.2009
Tornado Kalisz Czarni Ostrowite
2:0
(25:13, 25:23)


4. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
28.11.2009
Tornado Kalisz FKS Poznań
2:0
(25:13, 25:17)
28.11.2009
Tornado Kalisz Rataje Poznań
2:0
(25:18, 25:15)
28.11.2009
Rataje Poznań FKS Poznań
2:0
(25:12, 25:23)

 

TABELA
MIEJSCE ZESPÓŁ MECZE PUNKTY SETY
1 Tornado Kalisz 6 12 12:0
2 Rataje Poznań (0,927) 6 9 6:7
3 FKS Poznań (0.875) 6 9 6:7
4 Czarni Ostrowite 6 6 2:12

 

 

Grupa II

1. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
14.11.2009
MKS MOS Turek Progress Września
2:0
(25:19, 25:12)
14.11.2009
MKS MOS Turek Polonia Jastrowie
2:0
(25:19, 25:18)
14.11.2009
Polonia Jastrowie Progress Września
2:0
(25:18, 25:12)


2. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
21.11.2009
Progress Września MKS MOS Turek
1:2
(17:25, 25:16, 7:15)
21.11.2009
Progress Września Polonia Jastrowie
1:2
(25:21, 23:25, 13:15)
21.11.2009
Polonia Jastrowie MKS MOS Turek
1:2
(27:25, 21:25, 16:18)


3. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
28.11.2009
Polonia Jastrowie Progress Września
2:1
(23:25, 25:6, 15:8)
28.11.2009
Polonia Jastrowie MKS MOS Turek
0:2
(20:25, 25:27)
28.11.2009
MKS MOS Turek Progress Września
2:0
(25:15, 25:14)

 

TABELA
MIEJSCE ZESPÓŁ MECZE PUNKTY SETY
1 MKS MOS Turek 6 12 12:2
2 Polonia Jastrowie 6 9 7:8
3 Progress Września 6 6 3:12

 

 

Grupa III

1. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
14.11.2009
Piast Krotoszyn MOS Zbąszyń II
0:2
(24:26, 13:25)
14.11.2009
Piast Krotoszyn Kaniasiatka Gostyń
1:2
(13:25, 25:21, 7:15)
14.11.2009
Kaniasiatka Gostyń MOS Zbąszyń II
2:0
(25:13, 25:22)


2. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
12.11.2009
MOS Zbąszyń II Piast Krotoszyn
0:2
(25:22, 25:12)
12.11.2009
MOS Zbąszyń II Kaniasiatka Gostyń
0:2
(19:25, 19:25)
12.11.2009
Kaniasiatka Gostyń Piast Krotoszyn
1:2
(25:20, 18:25, 13:15)


3. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
28.11.2009
Kaniasiatka Gostyń MOS Zbąszyń II
2:0
(25:17, 25:18)
28.11.2009
Kaniasiatka Gostyń Piast Krotoszyn
2:0
(25:10, 25:19)
28.11.2009
Piast Krotoszyn MOS Zbąszyń II
2:0
(25:23, 25:18)

 

TABELA
MIEJSCE ZESPÓŁ MECZE PUNKTY SETY
1 Kaniasiatka Gostyń 6 11 11:3
2 Piast Krotoszyn 6 9 7:7
3 MOS Zbąszyń II 6 7 2:10

 

Awans do półfinału uzyskują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy plus zespół z trzeciego miejsca z grupy czterozespołowej. Pozostałe zespoły grają o miejsca 8-10.

 

Subskrybuj kanał RSS serwisu