Unlimited Web HostingFree Drupal ThemesDeposit PokerFree Drupal Themes

Chcesz się zareklamować na naszej stronie? Zadzwoń!

Jacek Kardach
602 684 877

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

 

1. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
27.09.2009
MKS MDK Trzcianka Gimnazjum Krzyż
3:1
(25:20, 23:25, 25:18, 25:14)
27.09.2009
Polonia Jastrowie Joker Rodło Piła
0:3
(16:25, 10:25, 22:25)


2. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
4.10.2009
Polonia Jastrowie Gimnazjum Krzyż
1:3
(25:17, 21:25, 16:25, 23:25)
4.10.2009
MKS MDK Trzcianka MOS Zbąszyń
3:2
(18:25, 25:16, 14:25, 25:13, 15:10)


3. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
11.10.2009
Polonia Jastrowie MOS Zbąszyń
0:3
(17:25, 19:25, 17:25)
11.10.2009
Joker Rodło Piła Gimnazjum Krzyż
3:0
(25:15, 25:16, 25:6)


4. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
18.10.2009
MOS Zbąszyń Joker Rodło Piła
1:3
(31:33, 19:25, 25:10, 23:25)
18.10.2009
MKS MDK Trzcianka Polonia Jastrowie
3:0
(25:16, 25:19, 25:18)


5. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
25.10.2009
Joker Rodło Piła MKS MDK Trzcianka
3:1
(19:25, 25:6, 25:17, 25:16)
25.10.2009
Gimnazjum Krzyż MOS Zbąszyń
0:3
(17:25, 20:25, 19:25)


6. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
15.11.2009
Gimnazjum Krzyż MKS MDK Trzcianka
0:3
(16:25, 19:25, 13:25)
15.11.2009
Joker Rodło Piła Polonia Jastrowie
3:0
(25:9, 25:15, 25:8)


7. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
22.11.2009
Gimnazjum Krzyż Polonia Jastrowie
1:3
(22:25, 21:25, 25:16, 13:25)
22.11.2009
MOS Zbąszyń MKS MDK Trzcianka
0:3
(19:25, 24:26, 21:25)


8. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
29.11.2009
MOS Zbąszyń Polonia Jastrowie
3:0
(25:14, 25:15, 25:15)
29.11.2009
Gimnazjum Krzyż Joker Rodło Piła
0:3
(14:25, 16:25, 13:25)


9. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
6.12.2009
Joker Rodło Piła MOS Zbąszyń
3:0
(25:17, 26:24, 25:23)
6.12.2009
Polonia Jastrowie MKS MDK Trzcianka
3:0
(21:25, 22:25, 10:25)


10. KOLEJKA
DATA ZESPOŁY WYNIK
13.12.2009
MKS MDK Trzcianka Joker Rodło Piła
0:3
(23:25, 20:25, 27:29)
13.12.2009
MOS Zbąszyń Gimnazjum Krzyż
3:0
(25:18, 25:19, 25:14)

 

TABELA
MIEJSCE ZESPÓŁ MECZE PUNKTY SETY
1 Joker Piła 8 16 24:2
2 MKS MDK Trzcianka 8 14 19:9
3 MOS Zbąszyń 8 12 15:12
4 Gimnazjum Krzyż 8 9 5:22
5 Polonia Jastrowie 8 9 4:22

 

Do półfinału A awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy plus dwa zespoły z trzecich miejsc z najlepszym bilansem. Zespoły, które zajmą w swoich grupach miejsca 4 i 5, zagrają w półfinale B.

TABELA TRZECICH MIEJSC
MIEJSCE ZESPÓŁ MECZE PUNKTY SETY
1 MKS MOS Turek 8 13 17:13
2 MOS Zbąszyń 8 12 15:12
3 FKS Poznań 8 12 13:13

 

Subskrybuj kanał RSS serwisu